Regijski odbori

  • Bela krajina
  • (Črnomelj, Metlika in Semič)

  • Erika Cerar
    predsednica regijskega odbora

    040 840 649


    erika.cerar@nsi.si
  • Dolenjska-vzhod
  • (Dolenjske Toplice, Mirna Peč, Mirna, Mokronog Trebelno, Novo mesto, Straža, Šentjernej, Šentrupert, Škocjan, Šmarješke Toplice, Trebnje in Žužemberk)
  • Blaž Pavlin
    predsednik regijskega odbora

    041 743 644


    blaz.pavlin@nsi.si
  • Celje
  • (Bistrica ob Sotli, Celje, Dobje, Dobrna, Kozje, Laško, Podčetrtek, Rogaška Slatina, Rogatec, Slovenske Konjice, Šentjur, Šmarje pri Jelšah, Štore, Vitanje, Vojnik in Zreče)
  • Slavko Pavlovič
    predsednik regijskega odbora

    040 814 270


    slavko.pavlovic@nsi.si
  • Dolenjska-zahod
  • (Dobrepolje, Grosuplje, Ivančna Gorica, Kočevje, Kostel, Loški Potok, Osilnica, Ribnica in Sodražica)
  • Aleš Mihelič
    predsednik regijskega odbora

    031 543 204


    ales.mihelic@nsi.si
  • Gorenjska 1
  • (Bled, Bohinj, Gorje, Jesenice, Kranjska Gora, Radovljica, Tržič in Žirovnica)
  • Jurij Dolžan
    predsednik regijskega odbora

    041 959 684


    jurij.dolzan@nsi.si
  • Gorenjska 2
  • (Cerklje na Gorenjskem, Jezersko,  Kranj, Medvode, Naklo, Preddvor, Šenčur in Vodice)
  • Stane Okoliš
    predsednik regijskega odbora

    stanko.okolis@nsi.si
  • Koroška
  • (Črna na Koroškem, Dravograd, Mežica, Mislinja, Muta, Podvelka, Prevalje, Radlje ob Dravi, Ravne na Koroškem, Ribnica na Pohorju, Slovenj Gradec, Vuzenica)
  • Jure Ladra
    predsednik regijskega odbora

    031 711 634


    jure.ladra@gmail.com
  • Kras
  • (Divača, Ilirska Bistrica, Hrpelje Kozina, Komen, Pivka, Postojna in Sežana)
  • Ernest Margon
    predsednik regijskega odbora

    031 689 058


    ernest.margon@nsi.si
  • Ljubljana
  • Mojca Kucler Dolinar
    predsednica regijskega odbora

    030 644 100


    mojca.kucler-dolinar@nsi.si
  • Ljubljana-vzhod
  • (Dol pri Ljubljani, Domžale, Kamnik, Komenda, Litija, Lukovica, Mengeš, Moravče, Šmartno pri Litiji in Trzin)
  • Ivanka Učakar
    predsednica regijskega odbora

    040 728 527


    ivanka.ucakar@nsi.si
  • Ljubljana-zahod
  • (Brezovica, Dobrova - Polhov Gradec, Horjul, Ig, Škofljica in Velike Lašče)
  • Rudolf Rupar
    predsednik regijskega odbora

    041 695 754


    rudolf.rupar@nsi.si
  • Maribor
  • mag. Bernard Memon
    predsednik regijskega odbora

    040 728 174


    bernard.memon@nsi.si
  • Maribor in okolica
  • (Benedikt, Cerkvenjak, Duplek, Hoče-Slivnica, Kungota, Lenart, Lovrenc na Pohorju, Makole, Miklavž na Dravskem Polju, Oplotnica, Pesnica, Poljčane, Rače-Fram, Ruše, Slovenska Bistrica, Starše, Šentilj, Sveta Trojica v Slo. Goricah, Sveta Ana, Selnica ob Dravi in Sveti Jurij v Sl. Goricah)
  • Miha Žižek
    predsednik regijskega odbora

    040 684 113


    miha.zizek@nsi.si
  • Notranjska
  • (Bloke, Borovnica, Cerknica, Logatec, Log-Dragomer, Loška Dolina in Vrhnika)
  • Sebastian Kovačič
    predsednik regijskega odbora

    041 339 249


    sebastian.kovacic@nsi.si
  • Posavje
  • (Brežice, Kostanjevica na Krki, Krško, Radeče in Sevnica)
  • Marjetka Kerin
    predsednica regijskega odbora

    040 233 331


    marjetka.kerin@nsi.si
  • Posočje
  • (Bovec, Cerkno, Idrija, Kobarid in Tolmin)
  • Metod Habe
    predsednik regijskega odbora

    041 442 868


    metod.habe@nsi.si
  • Prekmurje
  • (Beltinci, Cankova, Črenšovci, Dobrovnik, Gornji Petrovci, Grad, Hodoš, Kobilje, Kuzma, Lendava, Moravske Toplice, Murska Sobota, Odranci, Puconci, Rogašovci, Šalovci, Tišina, Turnišče in Velika Polana)
  • Stanislav Horvat
    predsednik regijskega odbora

    031 868 410


    stanislav.horvat@nsi.si
  • Prlekija
  • (Apače, Gornja Radgona, Križevci, Ljutomer, Radenci, Razkrižje, Sveti Jurij in Veržej)
  • dr. Peter Kralj
    predsednik regijskega odbora

    040 203 605


    peter.kralj@nsi.si
  • Ptuj-Ormož
  • (Cirkulane, Destrnik, Dornava, Gorišnica, Hajdina, Juršinci, Kidričevo, Majšperk, Markovci, Ormož, Podlehnik, Ptuj, Središče ob Dravi, Sveti Andraž v Slo. Goricah, Sveti Tomaž, Trnovska vas, Videm, Zavrč in Žetale)
  • Barbara Omers Urbanc
    predsednica regijskega odbora

    031 487 500


    barbara.omers-urbanc@nsi.si
  • Savinjsko Šaleška
  • (Braslovče, Gornji Grad, Ljubno, Luče, Mozirje, Nazarje, Polzela, Prebold, Rečica ob Savinji, Solčava, Šmartno ob Paki, Šoštanj, Tabor, Velenje, Vransko, in Žalec)
  • Veronika Juvan
    predsednica regijskega odbora

    070 220 061


    veronika.juvan@nsi.si
  • Severna Primorska
  • (Ajdovščina,  Brda, Kanal,  Miren-Kostanjevica, Nova Gorica, Renče-Vogrsko, Šempeter-Vrtojba in Vipava)
  • Nadja Ušaj Pregeljc
    predsednica regijskega odbora

    031 506 555


    nadja.usaj-pregeljc@nsi.si
  • Slovenska Istra
  • (Ankaran, Izola, Koper in Piran)
  • Dorjano Dujmovič
    predsednik regijskega odbora

    040 728 179


    dorjano.dujmovic@nsi.si
  • Škofjeloška
  • (Gorenja vas-Poljane, Škofja Loka, Železniki in Žiri)
  • Mihael Prevc
    predsednik regijskega odbora

    051 326 377


    mihael.prevc@nsi.si
  • Zasavje
  • (Trbovlje, Zagorje ob Savi in Hrastnik)
  • Primož Štendler
    predsednik regijskega odbora

    041 252 545


    primoz.stendler@nsi.si